Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
"Nietypowe" piosenki

"Nietypowe" piosenki

15:25:14 2/08/2011

Witajcie, dziś temat dość nietypowy. Co uważacie o piosenkach dość nietypowych? Co mam na myśli? Piosenki dziwne, dość głupie, a jednak genialne. Chciałabym poznać waszą opinię na ten temat. Piosenki nietypowe są tylko dla "przygłupów"?
Piosenki te zawierają czasem przesłanie, czasem są po prostu stworzone dla dobrej zabawy. A jednak wielu ludzi wstydzi się słuchać "tego szajsu". Nie, nie chodzi mi o disco polo.  Chociaż, coś w tym jest. Nikt się nie przyzna że słucha tego typu muzyki. A jednak na mojej studniówce przeważało disco polo i wszyscy do niego tańczyli i dobrze się bawili. Bo do tego jest łatwiej tańczyć.
Chodzi mi jednak o coś innego. Piosenki te, na pierwszy rzut oka są "przypałowe", bez sensu. Okej, to może jakieś przykłady? Bo mój opis nic nie mówi. Ostatnio natrafiłam na Smerfne hity. "Nasz Papa Smerf", "Loczek Blond", "Klakier" i wiele wiele innych. Czy są one przeznaczone dla dzieci? Uważam że są świetne, to przeróbki innych, znanych piosenek. Dla każdego, w każdym wieku, jednak, to tylko moje zdanie. Więc Smerfne hity to jeden przykład, innym przykładem jest "Wydłubany miś" Czarno czarnych. Taak, to dopiero oryginał. Ale tu właśnie jest przesłanie. Spytacie jakie? Oh, nie chodzi o to, że gość bardziej kochał misia niż swoją dziewczynę. Chodzi o to [tak myślę] że to pokazuje jaka ona naprawdę jest. Jeśli niszczy przedmioty z upodobaniem, to po co ryzykować w takim związku?

Bardzo krótka dziś notka. Czekam na waszą opinię i przykłady "nietypowych" piosenek. Piosenki na dziś j.w.Maureen

[Powrót] Komentuj

fairy tale

» 19:48:53 4/08/2011
brak hosta | brak www IP: 178.213.56.148

"nietypowe piosenki"? nie dla każdego, to nie jest muzyka pop którą można puścić "masie", która nie ma opinii, liczy się tylko z zdaniem ogółu. Słuchając tych piosenek, powinno się mieć dystans i własne zdanie. Co z tego że innym się nie podoba? Ja je lubię.